Hakkımızda

Marmara Savunma Teknolojileri A.Ş. (MST), Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ve diğer güvenlik birimlerinin malzeme, yedek parça tedariki ve bakım onarım ihtiyaçlarını karşılamak üzere lojistik destek hizmeti üreten, TSK’nın Onaylı Tedarikçisidir. Firmamız faaliyetlerini ATAK Şirketler Grubu bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Uzman ekibimiz TSK’de verdiği hizmeti tamamlayarak emekli olmuş seçkin personelden oluşmaktadır. ATAK Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Global Certification Network (GCN Türk), ATAK Gümrük Müşavirliği ve ATAK ORBIT Uluslararası Lojistik şirketleriyle ile olan iş birliğimiz, tedarik süreçlerimizin daha hızlı, güvenilir ve tam zamanında olmasına katkıda bulunmaktadır.

TSK ve diğer güvenlik birimlerinin ihtiyaçlarına yönelik ihaleleri, bu ihalelerde belirtilen ihtiyaçları karşılamak üzere uzman ekibimizle takip etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin, tedarik süreçlerinin öncesinde ve sonrasında güvenilir, tam zamanında, hizmetin niteliğinin gerektirdiği etik ilkelere uygun olması esas prensibimizdir. Tedarikini sağladığımız ürün ve hizmetlerin TSK ve diğer güvenlik birimlerimizde halen sorunsuzca kullanılmakta olması gurur kaynağımızdır.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Bilgi güvenliği yönetim sistemimizin amacı; Marmara Savunma Teknolojileri ve müşterilerine ait fikri hakları korumak, Marmara Savunma Teknolojilerinin itibarını ve güvenilirliğini sürdürmek, bu konuda sorumlu olduğumuz yasal düzenlemelere uymak, İşlerimizi hiçbir kesinti ve sekteye uğramadan yürütmek, bilgi güvenliği ihlal olaylarından oluşabilecek her türlü kaybı önlemektir

Tüm çalışanlarımız; bu politika kapsamında kurulan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’ne uymak, karşılaşılan ihlal ve olayları bildirmek, firmamızın belirlediği kontrol ve önlemler konusunda iş birliği yapmakla yükümlüdür.

Üst Yönetimimiz; risk tabanlı bir çalışma ortamı sunmayı, bildirim, iletişim ve farkındalık için gerekli altyapı ve kaynağı temin etmeyi, bu politika şartlarının yerine getirilme derecesini ölçmeyi, sistemin sürdürülmesi ve sürekli iyileştirilmesi için gerekli desteği sağlamayı taahhüt eder.

Ekibimiz

Seyfettin Çay

Genel Koordinatör

Mustafa Bilge Görol

Kıdemli Proje Yöneticisi

Murat Tamer

Kıdemli Proje Yöneticisi

Ali Haydar Nuroğlu

Sözleşme Yöneticisi

Selman Emre Çay

Proje Yöneticisi
Onaylı Tedarikci Belgesi
İSO 9001