Hakkımızda

Marmara Savunma Teknolojileri A.Ş.
Marmara Savunma Teknolojileri; Atak Şirketler Grubu bünyesinde, devletimizin savunma sanayiine verdiği önem ile yerli sanayinin ülkenin savunma ve güvenlik alanındaki silah sistemleri ve mühimmat üretim/tedarik gücünü ve rolünü ilerletmeye yönelik politikaları kapsamında 2018 yılında kurulmuştur. Firmamız; müşterilerine güvenilir, tam zamanında ve gizlilik prensiplerine uyarak hizmet verir.


Bilgi Güvenliği Politikamız Bilgi güvenliği yönetim sistemimizin amacı; Marmara Savunma Teknolojileri ve müşterilerine ait fikri hakları korumak, Marmara Savunma Teknolojilerinin itibarını ve güvenilirliğini sürdürmek, bu konuda sorumlu olduğumuz yasal düzenlemelere uymak, İşlerimizi hiçbir kesinti ve sekteye uğramadan yürütmek, bilgi güvenliği ihlal olaylarından oluşabilecek her türlü kaybı önlemektir.
Tüm çalışanlarımız; bu politika kapsamında kurulan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’ne uymak, karşılaşılan ihlal ve olayları bildirmek, firmamızın belirlediği kontrol ve önlemler konusunda iş birliği yapmakla yükümlüdür.
Üst Yönetimimiz; risk tabanlı bir çalışma ortamı sunmayı, bildirim, iletişim ve farkındalık için gerekli altyapı ve kaynağı temin etmeyi, bu politika şartlarının yerine getirilme derecesini ölçmeyi, sistemin sürdürülmesi ve sürekli iyileştirilmesi için gerekli desteği sağlamayı taahhüt eder.